כיצד רוכשים NFT?

קניית NFT היא חוויה מרגשת עבור כל שחקן משחק.

ישנן אפשרויות שונות לקנות NFT. הנפוצים ביותר הם הבאים:

  1. אתה יכול לקנות NFT בבורסה או כל שירות אחר המוצע על ידי פלטפורמות שונות. החיסרון העיקרי של שירות זה הוא שתצטרכו לשלם עמלות גבוהות עבור כל עסקה.
  2. אתה יכול גם להשקיע בהם דרך חברת הלוואות קריפטו אם אתה רוצה להשיג רווחים גבוהים יותר לאורך זמן.
  3. אתה יכול לסחור בביטקוין או Ethereum עבור NFT ב-DEXEOS שהיא בורסה מבוזרת המבוססת על טכנולוגיית Ethereum blockchain ומופעלת על ידי קרן DEXEOS, שוויץ
  4. כאשר אתה קונה NFT, ודא שהוא ממוכר מכובד אשר אומת על ידי הרשת

מה זה בכלל NFT?

NFT הוא הצורה הקצרה של Tokens Non-Fungible. אלו הן אחת מקטגוריות האסימונים החדשות שנוצרות על ידי חברות כדי לייצג נכסים דיגיטליים. השימוש באסימונים אלה משתנה מחברה אחת לאחרת.

חברות משתמשות ב-NFT למטרות רבות ושונות, אך לרוב הן משמשות כתגמולים, הון עצמי, פריטי אספנות וכרטיסי מסחר. ראוי גם לציין שמפתחי משחקים יכולים להשתמש ב-NFT עבור פריטי משחק כמו חרבות וחפצים אחרים הקשורים למשחק.

עלינו לשים לב שלא כל קריפטו יכול לתפקד כ-NFT מסיבות טכניות; לחלק מהקריפטוס אין את התמיכה המובנית באסימונים שאינם ניתנים לשינוי, הנדרשת על מנת להפוך אותם לניתנים לשינוי עם אסימונים אחרים בשרשרת.

 

NFTs הם לא רק צורה חדשה של מטבעות קריפטוגרפיים שהוצגו לאחרונה, אלא הם גם מייצגים דרך חדשה לחשוב על האופן שבו אנו מתקשרים עם נכסים דיגיטליים.

איפה ניתן לקנות NFT?

ניתן למצוא NFTs במשחקים כמו "Eve Online" ו-"Decentraland", או בפלטפורמות כמו "Opensea" ו-"Cryptokitties". וגם אם מעולם לא שמעתם עליהם בעבר, תוכלו למצוא אותם במשחקי וידאו מבוססי בלוקצ'יין כגון "War Riders", "Final Fantasy Brave Exvius" ו-Cryptokitties. אתה יכול לקנות NFTs עם פיאט או מטבעות קריפטוגרפיים.

ישנן שתי דרכים להשיג NFTs: אתה יכול לקנות אותם (עם פיאט או מטבע קריפטוגרפי)

על הטכנולוגיה בלוקציין והקשר שלה ל NFT

אנו יודעים שטכנולוגיית הבלוקצ'יין כבר משנה את הדרך בה אנו סוחרים ומבצעים עסקאות. אבל מה לגבי גיימינג? מה חדש בעולם המשחקים הדיגיטליים? אחד הטרנדים הפופולריים ביותר הוא השימוש ב-Non-Fungible Tokens (NFTs) ליצירת מוצרים וירטואליים.

NFTs משמשים למשחקים כמו CryptoKitties, Bananacoin ו-Gods Unchained. המשחקים הללו משתמשים כולם ב-NFT כדי לייצג "הוכחת קיום" או בעלות על נכסים דיגיטליים. כולנו יודעים שכרטיסי מסחר קיימים כבר עשרות שנים, אבל NFTs משנים דברים על ידי מתן בעלות לשחקנים על אוסף הקלפים שלהם.

מלבד כרטיסי מסחר, מפתחי משחקים מסוימים יוצרים כלכלות משחק מורכבות יותר עם NFTs כדי לבדוק מודלים עסקיים חדשים. ה

NFTs הם דרך חדשה וחדשנית לאיסוף ומסחר בנכסים. וככל שהתעשייה לנכסים דיגיטליים מסוג זה גדלה, כך גם הביקוש גדל. אפשר לטעון שכדאי לקנות NFT כי זה סוג של פריט אספנות דיגיטלי שלא ניתן לשכפל או לזייף.

אנשים מסוימים עשויים להאמין שלא כדאי לקנות NFT כי אתה עלול לאבד את המפתח הפרטי שלך ולכן גם את הנכס. עם זאת, זה קרה לאנשים רבים בעבר ואנחנו יכולים להניח שעם הזמן יפותחו תכונות אבטחה נוספות כדי להבטיח את בטיחות המפתח הפרטי שלך והנכסים שלך.

האם משתלם לקנות NFT?

שתי מילים שבדרך כלל עולות בראש כשמדברים על מטבעות קריפטוגרפיים הן "ביטקוין" ו"בלוקצ'יין". שתי המילים הללו מספיקות כדי לגרום לאנשים רבים לרצות לקנות את המטבע הקריפטו הראשון שלהם, וזו לא תמיד ההחלטה הטובה ביותר. למרות שראיתי אנשים שהרוויחו הרבה כסף משקיעים בביטקוין, זה לא תמיד חכם לכולם.

ישנם יתרונות רבים בקניית NFT, כולל התחושה של להיות חלק ממשהו חדש וחדשני. ההתרגשות מהנכסים האלה לעולם לא תדעך כי יש כל כך הרבה אפשרויות למה שיכול לקרות בעתיד.

ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

אז על מה בא לכם לקרוא?

תוכן עיניינם

עוד באותו נושא:
איך קונים nft

הרעיון של קניית NFTs הוא רעיון חדש יחסית. אבל זה הופך יותר ויותר פופולרי בתעשיית השיווק הדיגיטלי. מכשירי NFT קנויים משמשים בדרך כלל משווקים כדי

Read More »
איך משקיעים ב NFT
איך משקיעים ב nft?

איך משקיעים ב nft? בזמן האחרון רבים מהאנשים בישראל נחשפו ל NFT מה הוא בעצם ה NFT ? NDT זה אסימון חסר תחליף הנקנה ע"י

Read More »
מטא וורס ו NFT
מטא וורס ו NFT

המטא-וורס הוא מושג של סביבת מציאות מדומה עם חיבורים לעולם האמיתי. הועלתה השערה כי הופעתה של טכנולוגיית VR תיצור 'עולם פתוח' שבו אנשים יכולים לחלוק

Read More »
איך יוצרים nft
איך יוצרים nft משלי

איך יוצרים nft משלי? במאמר הבא נציג עבורכם את הדרכים ליצור NFT NFTs הם סוג של בעלות דיגיטלית. הם מייצגים את הפריטים, החפצים או כל

Read More »
משחקי NFT | nft games

משחקי NFT הם דרך חדשה וחדשנית למשחקים. הם נכסים דיגיטליים שניתן לקנות ולמכור בשוק הפתוח. החלק הכי טוב בזה הוא ששחקנים לא צריכים להוציא כסף

Read More »
מה אפשר לעשות עם מטבע NFT?

מטבע NFT הוא פריט אספנות דיגיטלי. זהו מצרך שניתן לתכנות שניתן ליצור ולסחור בבלוקצ'יין. זה יכול לשמש כדי לייצג נכסים כמו יצירות אמנות, רכוש ופריטים

Read More »

צחי ששון, בן 25 מהצפון, מתמחה בקידום אורגני ופרסום ממומן בגוגל ופייסבוק.

בעל משרד פרסום הפועל משנת 2019 עם גיוס של למעלה מ 200 לקוחות מרוצים.

בעל נכסים דיגיטליים  ושותף בפרויקטים עסקיים אחרים.

יועץ ניו מדיה תוך ניהול מונטין אינטרנטי לנבחרי ציבור ובעלי עסקים.